Детски стол Whole
Стол Whole
Стол Whole
Стол Whole
Стол Whole

Cilek

Стол Whole

Обичайна цена 330.00 лв Цена при разпродажба 214.50 лв
Единична цена  за 

TBI Bank

Стол Whole

код: 21.08.8500.00

  • Широчина: 55 см
  • Височина: 84 см
  • Дълбочина: 50 см

Спестявате:
35%