Детски стол Soft (сив)
Работен стол Soft (сив)

Cilek

Работен стол Soft (сив)

Обичайна цена 303.00 лв Цена при разпродажба 218.16 лв
Единична цена  за 

Работен стол Soft (сив)

код: 21.08.8488.00

  • Широчина: 56 см
  • Височина: 96 см
  • Дълбочина: 60 см

Спестявате:
28%